fbpx
NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir Pardavėjo (toliau – “Pardavėjas”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje youandoil.lt.

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas e-parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su mūsų taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Patvirtinti užsakymą”.
2.2. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Pardavėjo ir Pirkėjo yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Pardavėjo teisės

3.1. Pardavėjas, susidarius svarbiomis aplinkybėmis, gali laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
3.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti pirkėjo galimybę naudotis e-parduotuve arba išskirtinais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.
3.3. Pardavėjas pasilieka sau teisę vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas be išankstinio įspėjimo.
3.4. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas.
3.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

 

4. Pardavėjo įsipareigojimai

4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
4.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.
4.3. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti sumokėtus pinigus per 72 valandas, jei Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.

 

5. Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
5.2. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutartą sumą.
5.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
5.4. Jei Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.

 

6. Prekių pristatymas

6.1. Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas.
6.2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju ar Pardavėjo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.
6.3. Pirkėjui pasirašius kurjerio pateiktame perdavimo akte yra laikoma, kad siunta yra perduota.
6.4. Pirkėjui pastebėjus siuntos pažeidimą, Pirkėjas turi teisę siuntos nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.
6.5. Apie tai, kada tiksliai prekė bus pristatyta, Pirkėjas informuojamas telefonu. Jei telefonu su pirkėju susisiekti nepavyksta, prekė neišvengiamai pristatoma nurodytu adresu.
6.6. Pristatymas nevykdomas savaitgaliais ir švenčių dienomis. Taip pat, pristatymas nevykdomas į Kuršių Neriją.
6.7. Prekių pristatymo metu, pirkėjas, kartu su gamtosreceptai.lt įgaliotu atstovu – kurjeriu, privalo patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pasirašius, laikoma, kad siuntos būklė pirkėją tenkina. Tuo metu, kai pirkėjas nėra patenkintas siuntos būkle, jis turi surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir jį pateikti prekę atvežusiam kurjerio atstovui.
6.8. Prekės išsiunčiamos pirkėjui iškart gavus užsakymo apmokėjimą (arba sekančią darbo dieną). Dažniausiai prekės pasiekia pirkėją per 2-3 darbo dienas nuo jų išsiuntimo.

 

7. Daiktų grąžinimas

7.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. rugpjūčio 17d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemonėmis”.
7.2. Pasitaikius prekėms su gamintojo broku, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti brokuotas prekes per įmanomai trumpiausią laiką. Jei brokuotų prekių pakeisti neįmanoma, tuomet Pardavėjas arba grąžina pinigus Pirkėjui, arba pakeičia prekes analogiškomis.
7.3. Pirkėjui pageidaujant, kokybiškos prekės gali būti keičiamos ar grąžinamos atskiru susitarimu. Tokiu atveju transporto išlaidas apmoka Pirkėjas.
7.4. Pirkėjas turi teisę kokybiškas prekes, kurias galima pakeisti ar grąžinti, be jokios paaiškinamos priežasties pakeisti ar grąžinti per 7 dienas nuo jų pristatymo. Tokiu atveju transporto išlaidas apmoka Klientas. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, originalioje pakuotėje ir kitaip atitikti pirkimo metu buvusią būklę.

 

8. Atsakomybė

8.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
8.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis youandoil.lt e-parduotuve.
8.3. Pirkėjas atsako už prisijungimo duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pirkėjas atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.
8.4. Pardavejas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo e-parduotuvėje esančias nuorodas.
8.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

Footer

© 2021 Innovative Pharma Baltics

0
Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.