fbpx
KOKYBĖS POLITIKA

 

UAB „Innovative Pharma Baltics“  užsiima kūrimo, gamybos, tyrimo ir švietimo veikla fitoterapijos srityje.  

 

Įmonė siekia tiekti vartotojams aukščiausios kokybės produktus, užtikrinant jų veiksmingumą, suderinumaumą, saugumą ir vertę.

 

Įmonėje įdiegti, nuolatos prižiūrimi, bei tobulinami, kokybės vadybos ir maisto saugos vadybos  standartai: ISO 9001, ISO 2200, ISO 13485.

 

Siekdami patenkinti klientų ir vartotojų lūkesčius, bei išlaikyti skaidrų ir žmogišką santykį su visais produkcijos ciklo dalyviais, įsipareigojame:

  • Kurti inovatyvius, turinčius aukštą pridėtinę vertę, produktus. Investuoti į įmonės ir procesų modernizavimą, naujas technologijas, siekiant efektyviau naudoti išteklius ir daryti mažesnį poveikį aplinkai.
  • Gaminti produktus, atitinkančius teisės aktų reikalavimus ir užtikrinti, kad klientus ir vartotojus pasieks tik kokybiški, saugūs ir teisėti gaminiai, atitinkantys specifikacijas, nuolat gerinti galutinio produkto kokybę, atsižvelgiant į GMP, RVASVT ir ISO standartų reikalavimus.
  • Kontroliuoti gaminamų produktų kokybę ir užkirsti kelią neatitiktims bet kurioje grandinės vietoje – nuo žaliavų iki galutinio produkto.
  • Siekiame kurti ir nuolat tobulinti saugią bei sveiką darbo aplinką, užtikrinant darbo procesų saugą. Padedame tobulėti, bei išlaikyti, kvalifikuotus ir motyvuotus žmones profesionalioje darbo aplinkoje. Gerbiame kiekvieno darbuotojo asmenybę ir individualumą, siekiame sukurti darbo aplinką, kuri skatintų iniciatyvą ir kūrybiškumą.
  • Organizuoti ir dalyvauti visuomenės fitoterapijos švietime.


Atnaujinta: 2021-06-28

Footer

© 2021 Innovative Pharma Baltics