fbpx

Innovative Pharma Baltics produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose

UAB „Innovative Pharma Baltics“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Innovative Pharma Baltics produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0192 siekiant padidinti įmonės eksportą.

„Innovative Pharma Baltcs“ (IPB) veiklą pradėjo 2008 m. ir yra vienintelė tik fitoterapinių produktų gamintoja Lietuvoje. Visi mes – natūraliai iš gamtos išsivystę organizmai. Tad kas kitas, jei ne pati gamta gali mums padėti kai pasijuntame blogiau? Tūkstantmečius gyvuojanti tradicija spręsti sveikatos problemas pasitelkiant aplinkoje augančius vertingus augalus per ilgą laiką tapo patikimu gydymo metodu – fitoterapija. Suderindami šią neįkainojamą žmonijos patirtį kartu su naujausiais natūralios medicinos atradimais mes kuriame modernius, šiuolaikiniam žmogui subalansuotus produktus. Visa tai mums leidžia drąsiai vadovautis mūsų įmonės šūkiu „gamta ir mokslas“, nes būtent ten ir slypi gera kiekvieno savijauta.

Šiuo metu įmonė sėkmingai plėtoja ir vysto naujus produktus Lietuvoje bei eksportuoja juos į D. Britaniją, Gruziją, Maroką, Daniją, tačiau eksportas sudaro dar nedidelę dalį pardavimų. Projekto metu planuojama vykti į tikslines eksporto rinkas dalyvauti užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose, kur bus pristatomi produktai ir teikiamas paslaugas su siekiu praplėsti klientų ratą ir tokiu būdu padidinti eksportą.

Projekto įgyvendinimas sudarys prielaidas sustiprinti ir išplėsti įmonės pozicijas tarptautinėse rinkose ir eksporto apimčių didinimui, įmonės žinomumo ir jos užsakovų skaičiaus augimui.

Projekto vykdymo biudžetas – 85 148,00 eurų; gauto finansavimo suma – 42 574,00 eurų.

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2019 liepa – 2021 m. balandis d.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

Footer

© 2021 Innovative Pharma Baltics

0