fbpx

Inovatyvių dizaino sprendimų kūrimas

UAB „Innovative Pharma Baltics“ siekdama padidinti įmonės patrauklumą, investuojant į gaminių originalių dizaino sprendimų sukūrimą, įgyvendina iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą – „Inovatyvių dizaino sprendimų kūrimas UAB „Innovative Pharma Baltics““ Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0138.

„Innovative Pharma Baltics“ – įmonė įsikūrusi Vilniuje bei savo veiklą vykdanti nuo 2008 m. Pagrindinė įmonės veikla yra natūralių bei subalansuotų produktų iš augalų gamyba. Įmonė savo klientams siūlo šias produktų linijas: „Moss“ (kapsulės, lašai, sirupas ir kt., kurių sudėtyje yra islandinės kerpenos, augančios tik ekologiškoje, švarioje aplinkoje), „Saintly“ (šilkmedžio uogų batolnėliai), produktai virškinimui (žvakutės, sirupai, tabletės, lašai, kapsulės, milteliai), produktai miegui (tabletės ir sirupai). UAB „Innovative Pharma Baltics“ yra vienintelė tik fitoterapinių produktų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai eksportuojanti savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Maroką, Gruziją bei Daniją bei norinti plėsti savo veiklą.

Siekdama didinti savo konkurencingumą ir produktyvumą, UAB „Innovative Pharma Baltics“ projekto įgyvendinimo metu planuoja sukurti 5 originalius produktų pakuočių dizainus:

  • sirupų linijai vaikams (bus sukurti 5-ių naujų tos pačios produktų linijos dizainai);
  • guminukų, praturtintų farmaciniu poveikiu linijai (bus sukurti 5-ių naujų tos pačios produktų linijos dizainai);
  • rektalinėms žvakutėms Bee Calm;
  • vaginalinėms ovulėms LactoHeal;
  • LaxForte šnypščiosioms tabletėms.

 

Sėkmingai įgyvendinusi projektą bei investavusi į originalių gaminių dizainų sprendimų sukūrimą bei diegimą, UAB „Innovative Pharma Baltics“ padidins savo gaminių patrauklumą rinkoje bei kartu ir jų paklausą, kas padidins įmonės produktyvumą ir pagerins finansinius rodiklius.

Projekto vykdymo biudžetas – 50 200,00 Eur;

Skirto ES finansavimo suma – 30 000,00 Eur.

Projekto įgyvenimo laikotarpis – 2020 m. liepa – 2021 m. rugpjūtis.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“

Footer

© 2021 Innovative Pharma Baltics

0